Trainee programy

NEBOJÍME SE POUŽÍT HUMOR ANI SPROSTÁ SLOVA.

JAK TO DĚLÁME

V mladém a dynamickém týmu někdy není snadné sladit krok s někým, kdo už má hodně zkušeností odjinud, a tak rádi pod svá křídla přijímáme nadšené studenty či absolventy, kteří možná nemají tolik zkušeností, ale zato jim nechybí chuť se toho hodně naučit a vyrůst s námi. Ať už Vás zajímá logistika, HR, nákup nebo byste se třeba rádi jednou stali hvězdou v marketingu, rádi Vám předáme cenné zkušenosti i přesnější představu o tom, co Váš dreamjob doopravdy obnáší.
Někteří stážisti u nás pobydou tři měsíce a pak jdou sbírat zkušenosti zase jinam, s jinými nám to začne klapat natolik, že se stanou součástí týmu už napořád.

JAK SE U TOHO BAVÍME

Naši trainees rozhodně nevaří kafe ani netráví celé dny u kopírky. Čeká Vás tu spousta schůzek, každodenní administrativa, ale i zajímavé projekty, u kterých Vám necháme volné ruce. Stanete se ZOOTerem se vším všudy, a tak otevřené dveře společné akce, snídaně, obědy i večírky jsou samozřejmostí.

Zrovna nikoho nehledáme (nebo si to aspoň myslíme). Přesvědčíte nás o opaku?

ZKUSIT ŠTĚSTÍ

{"autoplay":"true","autoplay_speed":"3000","speed":"300","arrows":"true","dots":"true","loop":"true","nav_slide_column":"3"}
Slider Nav Image
Slider Nav Image
Slider Nav Image
Slider Nav Image
Slider Nav Image
Slider Nav Image