PHP Developer

PHP Developer

Jsi nadšenec do moderního webu? Miluješ PHP a MySQL? Zajímal by tě Docker, MongoDB, ElasticSearch? Chceš dělat microservices? Chceš se učit a profesně i osobnostně růst? Pokud jsi alespoň na jednu otázku odpověděl ano, ozvi se nám!

 

Máme pro tebe jedinečnou příležitost být u unikátního a velikého projektu, který ovládá obrovský sklad, používají ho stovky zaměstnanců a dodává data pro web s návštěvností okolo milionu uživatelů měsíčně.

 

Proč pracovat v Zootu? Svých lidí si vážíme. Máme ucelené know-how v oblasti moderního vývoje a budeš pracovat s team-leaderem, který má mnohaleté zkušenosti s vývojem velkých projektů a o vše s tebou rádi podělíme. Tykáme si s PHP, MySQL, ElasticSearch, Linuxem, Dockerem, Kubernetes, Go lang, commitizenem, CI a spoustou dalších věcí. Na učení a růst klademe velký důraz a každý z nás má edukační plán.

 

Můžeš se těšit na projekty, která dávají smysl, neformální agilní prostředí, fotbálek, volitelné lekce angličtiny, pravidelný přísun kvalitní kávy z cerstvakava.cz, Multisportku a fitko přímo v areálu firmy, něco dobrého k snědku, zaměstnaneckou slevu na celý sortiment zoot.cz a spoustu skvělých zážitků 🙂

 

Projekty jedeme v Scrumu a máme už pro tebe připravenou volnou židli 🙂

Tak se ozvi!