Happiness resources

AROMALAMPA DĚLÁ Z NAŠÍ KANCELÁŘE OÁZU KLIDU.

JAK TO DĚLÁME

Jsme strážci firemních hodnot, a tak dáváme pozor, aby byly nejen deklarovány, ale firma je i „žila“. Naším největším úkolem je stavět mosty a hledat společnou cestu – ať už s lidmi „zvenku“, kteří ctí stejné hodnoty, rádi by se přidali do našeho týmu a dělali s námi, ale především s lidmi uvnitř firmy, aby všichni byli šťastní a spokojení. V HR kotlíku se míchají papíry, mzdy, tabulky, emaily i životopisy, ale tou nejdůležitější ingrediencí je naslouchání, empatie a schopnost druhé dobře nasměrovat na cestu, kterou se vydat.

JAK SE U TOHO BAVÍME

Práci máme každý velmi různorodou a někdy je těžké se za den vůbec potkat. Pokud však zrovna netančíme po schůzkách a pohovorech, moc rádi si v našem baletním sále (právě tím naše kancelář dřív bývala) spolu povídáme a když ne zrovna o práci, často se to stočí k jídlu, vaření, běhání i dětem. Aromalampa i houpací křeslo pak dělá z naší kanceláře oázu klidu, kam si kromě pomoci kolegové chodí obnovit energii a znovuzískat ztracenou rovnováhu.

Koho aktuálně hledáme:

{"autoplay":"true","autoplay_speed":"3000","speed":"300","arrows":"true","dots":"true","loop":"true","nav_slide_column":"3"}
Slider Nav Image
Slider Nav Image
Slider Nav Image
Slider Nav Image