Content

BAVÍME SE S FIGURÍNAMA A NĚKDY NÁM ODPOVÍDAJÍ.

FOTOATELIÉR

Jak zajistit vyrovnaný tým a hladký proces? Vyžehlit to. Jak docílit toho, aby bylo vše na svém místě? Vycpat to. Jak řešit tmu před očima? Posvítit si na to. A jak všechnu tu krásu ukázat světu? Vyfotit to! Bavíme se hlavně s figurínama. Neděláme rozdíly, a proto je pro nás důležitý názor každého člena týmu. I když má trochu mlčenlivější povahu. My ostatní (neumělohmotní) jsme ale spíš veselé kopy, co mají vždycky plnou pusu zážitků. A nejlíp těch společných.

POSTPRODUKCE

Odretušování figurín je někdy stejně náročné jako naučit se létat. Bavíme se dost živě a dost nahlas, open space pro nás není vůbec překážkou. Smějeme se, brečíme a hodně slavíme. Úspěchy, neúspěchy, narozeniny a svatby, prostě všechno, co se dá. Díky skvěle vyladěnému systému přijímání jsme totiž především přátelé, kteří se scházejí i mimo kancl. A tak máme v práci zase co probírat a čemu se smát. Krásně začarovaný kruh.

DEALMAKERS

Každý kousek nám projde rukama a patřičně si to užíváme. Pečlivě každý kus osaháme, pomazlíme, zhodnotíme a následně popíšeme. Ne ovšem fixama, až takoví kreativci nejsme. Hrajeme si se slovy, bouráme tabu spojená s mužskou znalostí barevného spektra, učíme se organizovanosti. A naše náruče? Ty jsou otevřené všem těm, které láká tohle zábavné dealování módy.

Zrovna nikoho nehledáme (nebo si to aspoň myslíme). Přesvědčíte nás o opaku?

ZKUSIT ŠTĚSTÍ

{"autoplay":"true","autoplay_speed":"3000","speed":"300","arrows":"true","dots":"true","loop":"true","nav_slide_column":"3"}
Slider Nav Image
Slider Nav Image
Slider Nav Image
Slider Nav Image
Slider Nav Image
Slider Nav Image