Content a Atelier

BAVÍME SE S FIGURÍNAMI (A NĚKDY NÁM ODPOVÍDAJÍ).

FOTOATELIÉR

Jak zajistit vyrovnaný tým a hladký proces? Vyžehlit to. Jak docílit toho, aby bylo všechno na svém místě? Vycpat to. Jak řešit tmu před očima? Posvítit si na to. A jak všechnu tu krásu ukázat světu? Vyfotit to! Neděláme rozdíly, a proto je pro nás důležitý názor každého člena týmu. Pár jedinců má možná trochu mlčenlivější povahu, ale my ostatní (neumělohmotní) jsme veselé kopy, co mají vždycky plnou pusu zážitků. A nejlíp těch společných.

GRAFICI

Švihnout a mávnout. Abrakadabra. Čaj, RUM, bum. Jako mávnutím kouzelného proutku, rychlostí kulového blesku vyčarujeme fotku, co by si jeden dal za rámeček. Zkapalníme, vyřízneme, zamažeme, sestříháme… a to všechno levou zadní a v dobré náladě. Protože jsme především přátelé (s plným loďákem tu skvělých, tu o něco horších hlášek), kteří vědí, že společnými silami to vždycky zmáknou.

DEALMAKERS

Každý kousek nám projde rukama a patřičně si to užíváme. Pečlivě ho osaháme, pomazlíme, zhodnotíme a následně popíšeme. Klademe důraz na pravdivost, přínosnost a technické detaily, bouráme tabu spojená s mužskou znalostí barevného spektra a učíme se organizovanosti. A naše náruče? Ty jsou otevřené všem těm, které láká tohle zábavné dealování módy.

Koho aktuálně hledáme:

{"autoplay":"true","autoplay_speed":"3000","speed":"300","arrows":"true","dots":"true","loop":"true","nav_slide_column":"3"}
Slider Nav Image
Slider Nav Image
Slider Nav Image
Slider Nav Image
Slider Nav Image